Dnes v Unijazzu

  • 6.8.2018

Čítárna Unijazzu (Jindřišská 5, Praha 1)
19.00 vernisáž
Unibrejk V. - letní art festival
Letní art festival Unibrejk V. bude letos prezentovat sedm autorů. Na stěnách čítárny Unijazzu budete moci zhlédnout klasická výtvarná pojetí - malba, kresba, grafika - a to šesti autorů mužského výtvarného pohledu s vyvážením jedné ženské tvořivosti. O vernisážový program se postará slovenská písničkářka říkající si OKSYI.
VÝSTAVA POTRVÁ AŽ DO 1. ZÁŘÍ

Read more »

Festival Boskovice 2018 je za námi

  • 12.7.2018

V neděli 8. července skončil 26. ročník festivalu pro židovskou čtvrť BOSKOVICE 2018. Děkujeme všem, kteří se na jeho přípravě a hladkém průběhu podíleli, dobrovolníkům, partnerům a samozřejmě děkujeme také všem návštěvníkům, kteří do Boskovic zavítali.

Read more »

Festival demokracie

  • 3.10.2017

V rámci doprovodného programu konference Forum 2000 budou probíhat přednášky, diskuse, výstavy a další aktivity, které doplní a rozvinou konferenční témata. Festival demokracie nabízí účastníkům možnost představit aktivity občanské společnosti a nahlédnout na otázky, kterými se konference zabývá z dalších úhlů.

V pondělí 9. 10. najdete mezi neziskovými organizacemi na piazzettě Národního divadla i Unijazz.

Read more »

28. Babí léto v PL Bohnice

  • 31.8.2017

PL Bohnice nás zve na 8. ročník Babího léta ve své vlastní režii. 

A tentokrát nejen v sobotu 9. září od 12.00, ale také s předprogramem už od pondělí 4. září. Koncerty, pohádky, přednášky, komentované procházky a prohlídky, prezentace neziskovek...

Read more »

Donate

Latest comments


Join the discussion