Dnes v Unijazzu

  • 7.12.2021

Kaštan - scéna Unijazzu (Bělohorská 150, Praha 6)
16.00 koncert
Popmuseum uvádí: Jana Koubková Quartet a Ondřej Ruml
Mikulášská Vokalíza pro malé i velké. Doprovodný program k výstavě Dvacet let Vokalízy 1981 – 2000
Odpoledne nejen s koledami v podání zpěváků, které netřeba představovat.
19.30
koncert
Předvánoční setkání Osamělých písničkářů
V prosinci se tradičně Osamělí písničkáři napodiu potkají v širším kolektivu. Kdo bude hrát čertovsky a kdo bude za zpívajícího Mikuláše?


Číst dále »

Zprávy z PopMusea

  • 23.9.2021

Konec září bude v Popmuseu ve znamení čilého společenského ruchu. V pondělí 27. 9. bude ukončena stávající výstava, a 29. představena nová.
Nejdříve ta stávající. K výstavě Vladimír Merta 75 nemohla z důvodu všeobecného zašprajcování proběhnout vernisáž. Protože to bylo všem líto (najmě tedy kurátorovi výstavy), v Popmuseu se chopili příležitosti a bude alespoň její dernisáž, čiže večírek na přidanou. Ten proběhne v avizované pondělí 27. 9. 2021. Mistr má čas, ostatní také – a vy si ho zkuste udělat! Začátek je v 18:30.
 

Číst dále »

Poslední objednávka triček

  • 26.8.2021

Pomalu se blíží okamžik, kdy ukončíme naši velkolepou venkovní výstavu spřátelených výtvarníků a proto vyhlašujeme poslední objednávku na trička. Kdo jste doteď váhali s tím, že si triko objednáte později, tak už neváhejte, tohle je opravdu poslední možnost. Své objednávky zašlete nejpozději do 4. 9. na adresu unijazz@unijazz.cz. Více na www.vytvarniciunijazzu.cz.

Číst dále »

Darovací formulář

 

Nejnovější komentáře


Vstoupit do diskuze