MALÁ ALTERNATIVA 2016

  • 28.9.2016

Už známe 4 účastníky letošního koncertu v Kaštanu, které navrhli naši 4 garanti: Kannout (Antonín Kocábek) ⁄⁄ Johnny the Horse (Michal Pařízek) ⁄⁄ Blachut (Josef Jindrák) ⁄⁄ Nacht Tante (Václav Adam)


A koho vybere Unijazz? To se dozvíte příští týden, do 30. září ještě máte čas posílat přihlášky na e-mailovou adresu uni@unijazz.cz.

Číst dále »

Další soutěž o vstupenky na Free Jazz Festival

  • 19.9.2016

Máme pro vás druhou soutěž o vstupenky na Free Jazz Festival – tentokrát na vystoupení australského improvizačního tria NORTH OF NORTH.  
Vůdčí osobnost tělesa, pianista Anthony Pateras, se českému publiku představil s nadšenými ohlasy v minulosti již dvakrát a vždy v rámci festivalu Alternativa, v roce 2006  v triu Pateras/Baxter/brown a v roce 2012 s porjektem Thymolphtalein. Proslavil se také spoluprací s takovými hudebníky, jako jsou legendární holandský bubeník 

Číst dále »

30. výročí represí proti Jazzové sekci

  • 15.9.2016

21. září  kolokvium pod názvem „Nedejte se – nedáme se – existujeme!“, Ústav pro studium totalitních režimů
Za účasti domácích i zahraničních badatelů a vědců.


Od 23. září bude v budově Národního památníku na Vítkově k vidění výstava Složité hledání rovnováhy – Jazzová sekce, moderní umění a hudba v Československu uspořádaná Výzkumným ústavem pro východní Evropu při Univerzitě Brémách.

Číst dále »

Darovací formulář

Nejnovější komentáře


Vstoupit do diskuze